Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó ha ezekkel etetem? (Csincsi...

Jó ha ezekkel etetem? (Csincsilla)

Figyelt kérdés

Csini táp,friss alma,viz,saláta ,szèna,nèha kâposzta,nèha dió

aszalt ètelek: alma, banán,vörös áfonya, mazsola, szilva, rèpa


A csincsillának kell fehèrje pl. Szárított hal?


Minden csini ilyen vagy csk az enyèim:ha kiengedem a szobába ōket akkor ha szólok nekik álltalában odajönnek ès el tudom kapni ōket:) XD


2011. nov. 28. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy rágcsálóknak nem szabad "K" betűs dolgot adni. Tehát a káposzta, krumpli stb. kilőve!
2011. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként macerás tartani őket? Bocs az offért
2011. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem anyira, de inkább interneten nèz utána :)
2011. nov. 28. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Káposztát csak nagyon néha és fonnyasztva adj. A jól szocializált csinik ilyenek:) [link] Itt sok hasznos dolog van:)
2011. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A salátával óvatosan! Talán jobb ha egyáltalán nem is adsz neki. Káposztát főleg ne. A csincsillák nagyon könnyen felpuffadhatnak tőlük. És ahogy az első válaszoló írta, a K betűs dolgokat és egyéb puffasztó társait kerüld. A szárított halat is, nem rágcsálóknak való, bár ez mellékes:)

Én is ajánlom a csincsilla.hu-t, ott mindent megtalálsz amit a csncsillák táplálkozásáról tudni kell, de az sem árt ha minden mást elolvasol róluk. Ha valami gond/baj van ott a fórum, mindig segítenek.

Sok szerencsét!:)

2011. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem k betüset nem szabad neki adni hanem ami szeles...az enyém pl kenyeret eszik mert szereti. ellopja elviszi és megeszi, pofátlan
2012. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!