Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Igaz, hogy a tengerimalac alá...

Igaz, hogy a tengerimalac alá lehet macskaalmot rakni?

Figyelt kérdés
Voltam ma az állatkereskedésben, és azt mondták, hogy lehet a tengerimali alá is macskaalmot rakni, ami ha pisit kap, akkor kugli alakúvá változik. Most ez komoly? Nem egészségtelen a malinak?
2011. nov. 28. 19:20
 1/7 anonim válasza:

Elősször is tengerimalac alá bármit lehet rakni!!!

Másodszor mali bárhová csurgathat mert a macskaalomban nem lehet semmien olyan dolog a mi felkerülhetne 1 tengerimalac ánuszába.

2011. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom magába alá rakni nem szabad, mert kidörzsölheti a lábát, ami nagyon érzékeny. úgy szokták hogy a ketrec aljára macskaalom és arra még forgács. úgy hatásos
2011. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem volt malacom,forgácsot tettem alá de több malacokkal foglalkozó oldalon olvastam h nem szabad alá tenni almot

vagy alom+forgács a tetejére

de sztem maradj a forgácsnál.bnőm malacának a popókájába beszorult ez a préselt fa henger "alom" a forgács a tuti ne kísérletezz

2011. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Catz ***** válasza:

Az enyemek alatt szilikonos macskaalom van. Az elejen nagyon figyeltem, hogy ragcsaljak-e, de szerencsere nem. A helyük alatt forgacs van, oda nem piszkitanak.

A ket masik sarokban van szorva alom, a többi helyen forgacs+pellett.

2 malaccal igy kibirja kb masfel hetig szagok nelkül, de közben is cserelem a sarkokat 3-4 naponta.

2011. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad a malac alá macska almot tenni, mert nedvességre mérgező anyagok szabadulnak fel belőle, amit ha a malacka belélegzik meghalhat!!! Ajánlom neked a www.gemon.ro oldalt, ahol a fórumban rengeteg ötletet tudsz olvasni arról, hogy mit tegyél a malacod alá forgács helyett. Valamint arról is, hogy mit tilos! :)
2011. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2011. nov. 29. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Ha bármi kérdésed van, ott rengeteg hozzáértő tud válaszolni!
2011. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!