Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet megtanítani egy...

Hogy lehet megtanítani egy patkányt, hogy a vállamon üljön?

Figyelt kérdés

Szobatiszta, nem harap.

De teljesen szeleburdi és a nevére sem hallgat még. A jutalomfalat annyira nem hozza lázba.

Jó ötleteket várok!


2011. nov. 29. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, de nagyon cuki lesz, ha sikerül :P
2011. nov. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Talán sütve...
2011. nov. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
konkrét ötletem nincs, de ahhoz hogy a válladra üljön sokat kell vele foglalkoznod
2011. nov. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Már bocs, de mi a jó abban? Undorító kis dög, ráadásul kártevő, nem tudom egy ci.gyereket is tartanál és ültetnéd a válladra, mert neked az cuki?


Én ha az utcán látok egy ilyet, akkor is felháborodással kezelem, és (jogosan) meg is képelném, ha a dögével a közelembe jönne!

2011. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet véleményed, de ahol senki se kíváncsi rá ott ne nyilvánítsd ki, mert téged fognak erősebben megsimogatni egyszer...hozzáteszem jogosan.
2011. dec. 1. 19:50
 6/9 dizus ***** válasza:
Próbáld a hasa alá rakni a vállad!
2011. dec. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 makaga válasza:
óvatosan rakd rá a válladra és gyengéden szorítsd le. és nyugtasd meg. egy idő után hozzá fog szokni.
2011. dec. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :)
2011. dec. 5. 12:56
 9/9 Molkrisz válasza:
25%
sehogy
2011. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!