Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma a tengeri malacom amikor...

Ma a tengeri malacom amikor az ölemben volt akkor ilyen furcsa motor szerű hangot adott ki v nem is tudom hogy mihez volt hasonló ilyen morgó v motorzúgó hang volt. Szerintetek mit jelzett?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
a "motorcsónak" (prrrrrr) hangot akkor adják ki ha nem tetszik nekik valami:)
2011. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én azt a hangot dorombolásnak hívom :D van olyan hogy azt jelzik vele, ha nem tetszik nekik valami, pl egy idegesítő hang vagy hasonló. de nekem akkor is szokták csinálni ha jól érzik magukat. pl mikor az ölembe vannak és simogatom őket, akkor is szokták. dorombolnak mint a macskák :)

egyik malacom akkor is szokta, mikor adok neki valamit (gyümölcsöt vagy zöldséget) és csak nagyon röviden. mintha megköszönné :))

ha nyugodtan fekszik az öledben és kiadja azt a hangot, tuti hogy jól érzi magát :)

2011. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy akkor nem tetszett neki mert először volt az ölemben és egy kicsit nyugtalan volt:S nehezen tudom szoktatni tudtok tippeket adni?
2011. dec. 2. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:

neem ha jól érzik magukat akkor "bugyborékolnak" vagy "munyorognak" tök más hang...a prrr az kimondottan az,amikor nem tetszik nekik vmi

amikor az egyik antiszoc malacomnak adtam kaját akkor is mindig "motorcsónakozott":D

2011. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!