Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszisok! Akiknek jó időben...

Nyuszisok! Akiknek jó időben kint van a kis állat az udvaron, mit csináltok vele télen? Beviszitek a lakásba?

Figyelt kérdés
Nekem kint van szél védett helyen, a ketrecében, le van takarva pokróccal (persze, azért kap levegőt), de úgy félek, hogy fázik..
2011. dec. 2. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
semmi baja nem lesz!!! nekem van 8 nyuszim és egyik még védett helyen sincs csak ha tudjuk hogy erősen fúj a szél :)meg ők növesztenek maguknak bundát! Mamámnál egész télen a hóba a kertjébe ott aludt/üldögélt egy törpenyusssz, megfogtuk de nem fázott meg , több hónapig hófúvásban kint tartózkodott védetlen helyen!! :)
2011. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fajtája? Ha házinyúl, akkor úgyis bírja a strapát. Tegyél be neki elég szénát, hogy elvackolhassa magát és ellenőrizd, hogy nem ázik be ill. nem fúj be a szél.
2011. dec. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, házi nyuszi. Van bent neki bőven széna, meg le is van takarva pokróccal, de nagyon féltem. Egyébként, a széna vagy a faforgács a jobb?
2011. dec. 3. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha házinyuszi akkor kibírja.


Különben szigeteléshez jobb a széna, de alomnak egyáltalán nem jó...

2011. dec. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem törpenyuszim van és tavasszal, nyáron (kb áprilistól októberig) kint van a kertben a "nyári lakban", ősszel-télen pedig bent van a lakásban. Egyébként a nyúlnak vastag a bundája, ha szokva van hozzá akkor meg sem kottyan neki a tél, még a törpenyuszinak sem. Nálunk azért van ez így mert lakásban lakott 3 évig és utána költöztünk kertesházba, nem szokta meg a hideget.
2011. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szórd fel az ajzatot forgáccsal vagy valami puha, nem poros alommal, és úgy tedd be a szénát.
2011. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok!
2011. dec. 3. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!