Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom ketrecében...

A tengerimalacom ketrecében alul forgács van, rajta fürdőszobaszőnyeg, kisebb területen csak a forgács. Ez lenne a "WC sarok". Rászokhat idővel teljesen?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy javarészt a forgácsos részt használja erre a célra, viszont rápisil a fürdőszobaszőnyegre is, kaki is van rajta, de nem vészes. Kérdésem lenne, hogy akkor most a malac tudja hogy ez mire való? 3 hete van nálam, talán sokszor "félelemből" lusta előmászni a forgácsra? A fürdőszoba szőnyeges rész hintaágy alatt van, "bújós" helyen. Idővel teljesen odaszokhat a forgácsra? Nektek mi a véleményetek? Én még nem is láttam oda WC-zni, talán sokszor a jelenlétem miatt nem jön inkább elő pisilni?
2011. dec. 3. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
a tengerimalac nem lesz szobatiszta csak nagyon ritka... :SS
2011. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudja. A hörcsög is folyamatosan cserélgeti a sarkokat, hova pisil.
2011. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:/
2011. dec. 13. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!