Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörimnek nem érkezett meg a...

A hörimnek nem érkezett meg a ketrece. Meddig maradhat a szállítóban?

Figyelt kérdés
Már jó ideje megrendeltem egy szép, nagy, berendezett ketrecet a kis hörimnek. Úgy volt, ma megérkezik. De a boltban azt mondták kb. 1.5-2 hét. Sajnos addig csak a szállítóba tudom tartani, de rengeteg mozgást,törődést tudok neki nyújtani. Kibírja ezt az időt?
2009. máj. 14. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora az a szállító? Azért mozgás kell a hörinek.
2009. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még ha ki is engeded naponta több órára, akkor is egyre rosszabb lesz neki visszamenni a kis szállítóba. szerintem rettenetes lehet neki, akkor is, ha kiengeded.
2009. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szegény höri :(

hülye szállitó :(

kibirni ki fogja bírni,belehalni nem fog,de akkor is ha neked lenne egy ici pici szobádés oda bezárnának és 1 órára kiengednének (vagy többre) neked se lenne jó de kibirnád!

2009. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Természetesen ki fogja bírni csóri ezt a 1,5-2 hetet!

Ha nem olyan kicsi akkor nem lesz baja, próbáld meg minél többet kiengedni , és foglalkozni vele, Nem tudsz addig kérni kölcsön valakitől ? Egy akváriumot vagy valamit ?

2009. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pont azon dolgozom,hogy addig kölcsönkérjek.

Szegényt énis nagyon sajnálom. Többet van kint,mint bent:)

2009. máj. 14. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Ki bírja.Nem tudsz nekik addig beszerezni egy futókereket?De ha többet van kint mint bent akkor semmi baj:)


Baby

2009. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Napont kb. 2 órát van bent(amikor nem tudok rá figyleni, mert pl. nem vagyok itthon), legtöbbet egy bombabiztos "dobozban",ami jóval nagyobb. De van neki mókuskereke. És imádja! Rengeteget használja.
2009. máj. 15. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van mókuskereke akkor nincs gond:)

Sansenoy

2009. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!