Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögökkel kapcsolatban...

Hörcsögökkel kapcsolatban válaszolnátok ezekre?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek vennék hörcsögöt karácsonyra, mert többször említette hogy szeretne, de nekem sosem volt, nem értek hozzá. Érdekelne pár dolog:


-mennyibe kerül 1 hörcsög? valami aranyhörcsög vagy tökömtudja mi az amit szobába szoktak venni + a ketrece?

-egyet vegyek, vagy kettőt? nem lesz magányos meg depis egy darab egyedül?

-mennyire büdösek?

-fiút vagy lányt, vagy fiút és lányt, vagy fiúkat/lányokat vegyek?

-mit esznek? gondolom van hörcsögkaja boltban...


2011. dec. 5. 15:06
 1/8 zkriszti3 válasza:

Ha fiút veszel csak egyet, nálunk 400 Ft. egy kicsi. Nekünk is van kisfiú ,nem büdös.

Vannak neki való magok a boltba + almát ,salátát füvet kap. Van naki rácsos helye ,házikója ,mókuskereke ,itatója.

Sokat kell futtatni ,nyugodtan kell viselkedni ,hogy kiegyensúlyozott legyen.

2011. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha a szüleivel nem beszéled meg akkor nem jó sehogys.. am meg karácsonyra(meg semmi más eseményre) nem kéne élőlényt adni.. hisz ezek az állatok is éreznek...
2011. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1000ft körül,ketrec 5000-végtelenig,

egyedül nem lesz depis, ha 2őt veszel vagy fial vagy verekszik.

nem büdösek csak időnként kikell takarítani őket

amelyiket szeretnél

tápot, azt is viszonylag olcsón tudsz beszerezni..+gyümölcsöket +egynagy hülyeség hogy nem isznak


amúgy van törpehörcsög is aztis szobába tarták, és sztem ne vegyél ha így álsz hozzá hogy "valami aranyhörcsög vagy tökömtudja mi az".

2011. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
/kérdezd meg bnődet h melyiket akarja. sokféle van
2011. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat.



barátnőm nem 13 éves, és mint irtam, emlegette hogy hörcsögöt szeretne. nem csak ugy odakúrom neki hogy nem volt jobb.


szerintem akkor 1 fiú lesz belőle, köszi :)

2011. dec. 5. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:

attól üdg.. am szentem vegyél neki egy törpehörit...

a ketrxc legyen minnél nagyonn...ha lehet legyen olyan 60x30x60-as:)

2011. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van fiú és lány dzsungáriai törpehörim is. Szerintem a legédesebbek a hörcsögök közül és nagyon sok színválaszték is van. Ráadásul úgy tudom, hogy a legkevésbé harapósak is, engem még egyik sem harapott meg. Viszont a fiú nekem büdibb, mint a lányok, bár azt is mondják, hogy csak akkor ha érzi a lányokat.

Ha ajánlhatok neked egy oldalt: [link]

Nekem 2 hörcsögöm is innen van és nagyon édes, egészséges, nyugodt állatkák lettek. Szerintem érdemes szétnézned! Mellette pedig sok információ is van az oldalon, többek között, hogy mit kell beszerezni az új hörinek.

Remélem segítettem!

2011. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megvan már, törpehörcsög és elég nagy vidámságot okoz =)
2011. dec. 21. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!