Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörcsögöm...

A dzsungáriai törpehörcsögöm szőre olyan mintha vizes lenne, vagy nem is tudom hogy mondjam. Olyan borzos, felálló szőre van. Ez mitől lehet? Nem volt ilyen. Nem hiszem hogy ez egészséges.

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nézzél valamilyen vitamint neki. Hörimnek én is adok most, még nem olyan szép a szőre ennek sem, meg gyárilag leharapták a fél fülét.
2011. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban vízes akkor sajnos felborult a vízháztartás ami azt jelenti,hogy hamarossan az örök sztyeppékre fog költözni sajnos:(Mennyi idős a hörid?
2011. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy hülye kérdés, de nem taperoltad túl sokat? Akkor szokott ilyen lenni, ha sokat vannak kézben és az ember összeizzadja őket. :) Persze ez hamar megszárad, szóval, ha régebb óta ilyen, az tényleg nem egészséges. Kedve, étvágya rendben?
2011. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól van, hogy beteg és nem tisztálkodik rendesen. :(
2011. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 hónapos, tisztálkodik rendesen, és nem veszem kézbe sokat. Napok óta ilyen. Jahm, és tele sz*rta a ketrecet...
2011. dec. 9. 08:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg dokival szerintem.
2011. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!