Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történik 2:11-nél? Mi...

Mi történik 2:11-nél? Mi ennek az értelme?

Figyelt kérdés

A következő videóban 2:11-nél miért van ez a fehér kis egér (vagy nem tudom, hogy mi, nem értek a rágcsálókhoz) abban a vödör vízben? Ennek van valami célja?


http://www.youtube.com/watch?v=mKlifU63jH8


2011. dec. 11. 12:50
 1/4 anonim válasza:
Hát én szerintem megenni tették oda, mert a vödörre az van írva hogy aligátor, szerintem az inkább teknős, de ők tudják.
2011. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az egy aligátorteknős, megenni tették oda
2011. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nos kérlek szépen a vödörben látható aligátorteknőst éppen úgy etetik hogy egeret adnak neki.Van olyan teknős ugyebár aki vadonban él és ehhez próbálnak olyan táplálékot nyújtani hogy az megfeleljen vadon élő társainak vadászatához.(Magyarul mondva az egér= a kajával)
2011. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja d elég bénán etetik szegény teknőst,tehetnék nagyobb lavorba is hogy lássa azt a szerencsétlen egeret:D
2012. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!