Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög egyedül kontra hörcsög...

Hörcsög egyedül kontra hörcsög utaztatva?

Figyelt kérdés
Karácsonyra haza utazunk 1hétre.Szerintetek a dzsungáriai törpehörcsögöt vigyük magunkkal vagy hagyjuk otthon?Amikor hétvégén 2 napra hazamegyünk párommal,akkor őt itthon hagyjuk jól ellátva vízzel és eleséggel.De egy hét hosszú idő,nem?Én hazavinném,de valahol olvastam hogy nem szeretik a "költözködést" a hörik?Vagy inkább költözködik minthogy egyedül legyen??
2011. dec. 15. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Hagyd nyugodtan, az enyém 2.5 hétig is elvolt egyedül nyáron. Igaz, az aranyhörcsög szívósabb a törpénél.
2011. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szívesen hagynám itthon,ezért inkább úgy kérdezem,hogy megviselné-e ha utaztatnánk?
2011. dec. 15. 16:15
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha kényelmesen, melegben, kocsival, akkor nem hiszem. Hamar túlteszi magát rajta, ha hozzá van szokva. Az enyémet eleinte az is megviselte, ha fél méterrel odébb raktam a polcon. Mostanra már megszokta.
2011. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Jolinar


2 és fél hét? Az se volt normális....

2011. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem volt semmi baja. Lehet, hogy egy átlagos hörcsög 1 hétbe is beledöglik, de az enyém nincs elkényeztetve.
2011. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát erre büszke is lehetsz.
2011. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Az is vagyok. Miért, szerinted az a normális, hogy reszelve adják nekik az almát, mint az itt ólálkodó kérdezők közül sokan? :D
2011. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Az meg a másik szélsőség. De azért több, mint 2 hét egyedül? Fincsi lehetett már a vize addigra, meg jó lehetett az ammóniát szippantani a helyén...
2011. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Vizet nem kap, az ammónia meg nem probléma, jól szellőzik az akvárium. Kapott elég kaját, annyi esze meg van, hogy befejezi, amit megkezdett, így nem rohadt meg addig a többi.
2011. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy te nem érezted az ammóniát, de az ő tüdejébe baromi nagy károkat tehetett... Nagyon büszke és felelős állattartó vagy! Gratulálok!


Kérdező: vidd magaddal nyugodtan. Csak nehogy megfázzon:)

2011. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!