Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Roborovszki vagy a Dzsungáriai...

Roborovszki vagy a Dzsungáriai törpehörcsög jobb választás?

Figyelt kérdés
talapsztalatok? és egyéb!
2011. dec. 16. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindkettő, és egyértelműen a dzsungáriaira szavaznék. Most is van kettő, egy hét alatt teljesen megszelídültek, nem úgy mint a roborovszkiak.
2011. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. azért voltam bizonytalam mert, a mostani dzsungáriaim nagyon harapós lett, de én úgy tudom hogy ehez az is hozzájárul hogy fiú!(?)
2011. dec. 16. 17:30
 3/12 Platypus ***** válasza:
A harapósság nem függ igazán sem a fajtól, sem az állat nemétől. Sokkal nagyobb jelentősége van annak, hogy kiskorában foglalkoztak-e vele. Ha nem kereskedésből, hanem tenyésztőtől hozod az állatot, akkor garantáltan szelíd lesz. A fajt inkább az alapján válaszd, melyik tetszik jobban. A dzsungáriainak például többféle színváltozata is van.
2011. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2011. dec. 16. 19:12
 5/12 anonim válasza:
A roborovszki törpehörcsög félénk és nem ragaszkodik a gazdájához,ezért a dzsungáriai törpehörcsögöt válassz.Ja és a hím az szelídebb egy kicsivel
2011. dec. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem Dzsungáriai van és nincs vele semmi bajom,szóval én ezt ajánlanám.
2011. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
oké, mostmár minden világos, eddig nagyon semmit nem tudtam a roborovszik-ról. köszönöm...
2011. dec. 18. 09:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Csernus Bence! Igenis tudnak ragaszkodni a gazdihoz a roborovszkyk is! Hülyeséget ne állíts, ha még nem tartottál az adott fajból! Én kettő robi mellett élem az életem, és egy hónap alatt szelíd lett mindkettő -.- Egyébként Tényleg bizalmatlan, félénk, kis termete, fürgesége miatt nem ajánlom 13-14 év alatti embereknek :) Jó hörizést!
2011. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Pont, hogy a nőstény a szelídebb -_- Mennyi a hörcsögös múltad???
2011. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
okéjj.. most egy kicsit összezavarodtam, de egyébként én is úgy vettem észre hogy a nőstény szelídebb, a mostani a 7.hörim és csak ő fiú, tehát velük nincs sok tapasztalatom... de KÖSZÖNÖM A VÁLASZT
2011. dec. 23. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!