Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tudok csinálni a patkányom...

Mit tudok csinálni a patkányommal?

Figyelt kérdés
Pár hete rákezdett arra hogy mászkál a ketrecen, ami önmagában nem lenne baj, de olyan iszonyat hangos mint még életemben nem láttam pedig sok állat megfordult nálam. Eleinte párral volt, de ő elpusztult, azelőtt még csak fel sem mászott a ketrecre, nem sokkal azután hogy elpusztult a párja, elkezdett "lázadni". Nem az hangos hogy mászkál a ketrecen, hanem hogy lóg lefele, a farkával meg úgy csapdos mindenhova hogy minden szobában hallatszik amit művel. Reggelre a fél forgács a padlóra kerül...mér hetek óta ez van, nem tudok aludni, ma is már vagy 5× keltem fel de visszaaludni meg már nem merek mert rámjön az idegbaj..De most őszintén mit tudnék ezzel csinálni?
2011. dec. 17. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Unatkozik valószínűleg. Kellene neki egy társ, és sok játék, mászóka a ketrecbe.
2011. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szivacsos füldugó ;) A Patkánynak meg sok játék, az enyém kezdettől fogva magányos, ha itthon vagyok egésznap kinn van velem az ágyon, kiszaladgálja magát és este jobban alszik. De kötöttem be neki sálakat összevissza, azokon szaladozik, máris nem olyan hangos, mint a rács.
2011. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Áh, értem, akkor szerzek be még neki valamit amivel le tudja foglalni magát. Köszi a segítséget!
2011. dec. 17. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyémek is hangosak, ezért éjszakára a nappaliban alszanak. Két becsukott ajtóval oldottuk meg:P Mondjuk nálad más, mert ott elpusztult a párja. De ugyanilyen rugdosósak meg szemetelősek az enyémek is, azzal nagyon nincs mit tenni. Tényleg jó, ha el tudja foglalni magát valamivel. Guriga, hinta, függőágy, meg hát nap közben tessék kiengedni szaladgálni.
2012. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Orsii7 válasza:
Nekem 2 fiu patkányom van és sokat rohongálnak.:) De nálam van egy titkos módszer amivel mindig csodáásan csendben öszebujva alszanak.:DD a titkaa: föggőágy:D valami fantasztikus hogy mijóta van ágyikójuk alig hallok valamit ahoz képes hogy éjjeli állatok .azaz este vannak ébren napközben alszanak amin lehet változtatni délelőtt vagy napközbe és este majd alszik.:D Bár amikor télleng mész aludni akkor még hangosak egy 5 - 10 percig én alig tudtam aludni mert féltettem őket nagyából mindentőől.:D de megszoktam és igy már jó az alvás számomra is:D
2012. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mostmár nincs probléma vele, egyáltalán nem zajos :) Többet foglalkozom vele, és mindig mielőtt lefekszem akkor adok neki kaját így max azt hallom ahogy eszik de az már nem zavar :) Ez a függőágy se hangzik rosszul, mert úgy 1 hónapja teljesen kihűlt, nagyon hideg volt a teste, és úgy kellett felmelegítenem. Sajnos a szobámban kicsit hideg is van, rossz a szigetelés :( Úgyhogy a helyére tettem 2-3 ruhát és azóta semmi probléma, és ahogy látom szereti is. Beszerzek egy függőágyat is hátha azt is bírni fogja :)
2012. jan. 28. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
beszerzel = egy rongy 4 sarkát felkötöd a rácsra és hello. nem kell itt nagy vásárlásokba bocsátkozni :)
2012. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!