Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malac?

Tengeri malac?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet szobatisztaságra szoktatni?

2011. dec. 18. 19:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a búzát is megeszi?
2011. dec. 18. 19:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Van neki egy kis helye a ketrecében és kész
2011. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De már sok helyen olvastam hogy meg lehet oldani ha kiveszem akkor ne a szőnyegen végezze el a dolgát.
2011. dec. 18. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
A kakilást nem lehet kiküszöbölni, pisilés előtt meg a malacok nagyrésze jelzi, pl körbe-körbe mászkál. Kézben pedig vagy "tolatni" kezdenek, vagy a nyakunkba másznak...de ezt malaca válogatja! Egyébként bevált módszer, ha veszel egy tálcát, teszel rá az alomból (abból is, ami a ketrecben pisis és frisset is)..
2011. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. dec. 18. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:

az hogy szobatiszta egy malac, nem igazán van. legfeljebb megtanulja hogy tartsa vissza egy kicsit a pisit. én úgy csináltam, hogy csak rá figyeltem amikor kiengedtem, és amikor láttam hogy helyezkedik a pisiléshez, akkor gyorsan megfogtam és visszatettem a helyére. akkor rögtön pisilt. ezt jó pár hónapon keresztül eljátszottuk. most már biztonságosan kiengedhetem akár egy órára is, nem pisil sehova :)

sőt, ha ki akarom engedni, gyakran pisil előtte, és csak utána hagyja hogy kivegyem a ketrecből :))

nem buta állatok, csak következetesen kell nevelni őket.

2011. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!