Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Borsodban olcsó nyuszi ketrec?

Borsodban olcsó nyuszi ketrec?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Fressnapf!
2011. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát a Fresiben minden, csak nem olcsó! Találtam neked vmit: [link]
2011. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második: kár, hogy nyuszinak MINIMUM 100x50es ketrec kell...
2011. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem olvastam el a méreteket, csak a ketrecet néztem, mert láttam már olyat nagy nyusziszakértőnél is aki ilyenbe tartja őket.( a minta alapján, gondoltam jó...) Szóval bocsi még egyszer. De amúgy az ilyen oldalakon tudsz találni, és olcsóbban megúszod, mint egy áruházban.
2011. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én eddig csak drágábban láttam mindenhol, de javítsatok ki, ha tévedek...


[link]

2011. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alexandra, én az ugyanilyen ketrecet megvettem 4500 ft-ért használtan. Még csak pisifoltok se voltak rajta. (őlisz kaptam hozzá itatót, tálat, sarokwc-t)
2011. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen nyuszinak kell? Mert nekem van egy már nem használt ketrecem, deguk laktak benne. Fémből van 1m x 65 cm es és kb 40cm magas. Olyan 1cmx1cm es dróthálóból. Az alja fémből van. A hátránya csak az h. az aljának a széle túl alacsony,így mi mindig kartonból csináltunk rá oldalt egy magasítást, h. ne legyen szemét. Meg persze akkor jó ha wc,be pisil, mert egy nyuszi többet pisil mint egy degu. Olyan 3-4000 környékén gondolkodtam benne.
2011. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, ha érdekel, vagy szeretnél képet róla t.orsi02@gmail.com -ra írj üzenetet.
2011. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! De már tárgytalan!(:
2011. dec. 27. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!