Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Mennyi ideig normális,...

SOS! Mennyi ideig normális, hogy a tegnap este (kedd) vett egérkém mozdulatlanul áll fél óráig és amióta nálunk van, nem evett és nem is ivott?

Figyelt kérdés

ahogy betettem a kalitkába, kiszökött a kezemből és elbújt a sarkába a ketrecnek, és vagy óránként mozdul meg csak, még nem is pislog. Adtam neki répát, az egy kicsit felkeltette a figyelmét, de csak megszagolta ahogy odatettem elé, harapott egy kicsit és ennyi. és ez volt három órája és még mindig ugyanabban a pózban van. Nagyon féltem, hogy dehidratálódik vagy hasonló.

Régen volt két hörcsögünk de azok normálisan járkáltak a kaliutkában, ettek meg minden.. Vagy tán az a baj, hogy egyedül van? Mert amikor vettük, épp aludt egy másik egérrel külön az akvárium szélén összebujva. gondoltam, hogy az hiányzik neki.

De van itthon kutyánk is, a szagától félne? :S


2011. dec. 21. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
mijazadehidratálás?
2011. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fél,de remélem lesz neki társa,az egerek társas lények.
2011. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon megijedt és fél. A kutyát remélem kint tartjátok és nincs az egérke közelébe, vigyázz rá nagyon! Tegyél elé valami olyan kaját, amit különösen szeretnek, pl. diót!
2011. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LinuxPower válasza:
Ja, dehidratálódik. -.-
2011. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most miért kell arogánsanak lenni? de mindegy. az egér jól van, már bátor,semmi baja szerencsére :)
2011. dec. 30. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!