Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elszökött a nyuszim, van...

Elszökött a nyuszim, van esély hogy visszajön?

Figyelt kérdés
Tegnap délután apukámnál elszökött a nyulam, nagyon szeretem. Próbáltam elkapni de nagyon gyors. Közben el kellett hogy jöjjek anyukámhoz. Apukám most keresi, remélem szeret még és visszajön.
2011. dec. 26. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
ostoba állatok,magától nem jön vissza. eleve valószínűleg azért ment el, mert nem érezte jól magát. szurkolok, hogy meglegyen!!!
2011. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm MÁSODIK.:)
2011. dec. 26. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Valaki erre élvezkedik, hogy minden kérdéshez beírja, hogy a nyulak ostobák?:D Szomszédoknál kérdezd körbe meg ki is plakátolhatod. Barátom egyszer talált egy nyuszit a kertjükben és kiderült hogy a szomszédé :)
2011. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Sehova nem írtam még be, de még nem láttam olyan nyulat, amelyik hallgat a nevére, érti a NEM szót tudja mit szabad és mit nem, szobatiszta, ne adj isten tud trükköket, nem szalad el ha leteszed, és hazajön ha eltéved... akkor mitől lenne okos?
2011. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Akkor te még nem sok nyulat láttál:D az én nyuszim hallgatott a nevére(jó nem úgy, mint egy kutya, de általában oda jött, ha hívtam), a nyuszik általában szobatiszták (ha nem hiszed, keress rá), trükkök: http://www.youtube.com/watch?v=LE9OXATfF0o http://www.youtube.com/watch?v=hgDHWLyztCI

Akkor szalad el, ha megijed valamitől, de akkor szerinted a lovak is buták? Azok is elszaladnak, ha megijednek, tudod, ha sok állatnak ő a kaja, akkor ez az ösztön alakul ki benne, ők már csak ilyenek..

2011. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!