Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy nyuszim most kaptam...

Van egy nyuszim most kaptam karácsonyra és van egy kutyám. Nem lesz baja a nyuszinak a kutyától?

Figyelt kérdés
Zsozsó ( a kutyám) állandóan a nyulat figyeli és nem akarja békén hagyni de én úgy félek hogy a nyuszónak valami baja lesz tőle még olyan kicsike.
2011. dec. 26. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
De,lehet hogy baja lesz.A kutyának farkas az őse,tehát bármikor kijöhet belőle a vadász ösztön.Vagy add el a nyuszit,vagy tedd egy magas helyre a ketrecét.Milyen fajta a kutya?Nagytestű?Mert akkor menjen a nyuszi,akkor a kutya egyszerűen eléri......
2011. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy látod? Játszana vele? Vagy támadná?

Nekem is van egy nyuszim és egy kutyám. Nálunk a kutya jött később.

2011. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarja bántani attól nem félek, a kutyám első dolga az volt hogy kinyalogatta a nyuszi popsiját (fura egy kutya mindent örökbe akar fogadni) inkább attól félek nem e tud elkapni tőle valamit a nyuszi. most is fekszik a ketrec mellett és szaglásszák egymást. Mondjuk a kutya is a lakásban van tartva de azért naponta kiengedjük az udvarra, szóval nem patyolat tiszta.
2011. dec. 26. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek egyforma betegségeik :)

A nyusziknak is kell oltás, 6 hetes korában, majd 10 hetes korában kell nekik adni egy kombi oltást. Mennyi idős a nyuszi?

Nekik a vérszívók ellen kell védekezni (mixomatózis), ill. a vérzéses betegségek ellen! Ezt jobb minél előbb beadatni nekik!

2011. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
két hónapos, az oltást megkapja úgy 2-3 hét múlva, csak úgy féltettem a kutyustól. Köszi a válaszokat:)
2011. dec. 28. 18:02
 6/7 KGabi0000 ***** válasza:
Nem kell félteni,a miénk is ezt csinálja,mindig bámulja amióta csak hozzánk kerültek a nyuszik.Nem bántja,kergetni szokta őket,de ha szólunk neki,akkor leáll és csakellenőrzi őket távolról.Pedig egy tacskó keverék,tehát benne volt,hogy elkapná őket,de csak játszik velük,meg csalogatja őket.
2014. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KGabi0000 ***** válasza:
*nyalogatja őket,úgy,hogy puszit ad nekik
2014. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!