Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS betegek a tengerimalacaim...

SOS betegek a tengerimalacaim mar 2 elpusztult. Tunetek sebek a hasukon szor hullas kaptam ra hintoport es kenocso. Amek elpusztultak a vegbelnel verzet az egyik a masik pedig a vegbelnel valami nyalkas volt es nagyon hig a szekletju mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
mondjuk elvihetted volna őket állatorvoshoz.. az egy dolog hogy kaptál rá kenőcsöt (milyet? honnan?) de ha nem javult az állapotuk miért nem vitted őket orvoshoz?? szerencsétlen állatok..
2011. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

allatorvostol kaptam oket

en falun lakom es csak egy oreg iszakos allatorvos van ugyhogy nem erek vele nagyon semitt

2011. dec. 27. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem is volt már így tengeri malacom.


Különítsd el őket. És kezeld a sebüket azzal amit kaptál rá. De minden képpen keress fel egy rendes álklatorvost mert sajna az enyémek is elpusztultak.

2011. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint akkor különítsd el őket ha van még olyan amelyik nem kapta meg akkor az egészségeset minden képpen tedd külön.
2011. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok el kulonitem oket
2011. dec. 27. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
most nem bántani akarlak, de az nem indok hogy falunk laksz. nem hiszem hogy nem szoktatok városba járni, nincs a közeletekben egy nagyobb város ahol van egy normális állatorvos vagy állatkórház. én alapból nem vittem volna az állataimat egy piás semmirevaló "orvoshoz". ha nem kezelteted őket normálisan, sajnos el fognak pusztulni rövid időn belül.
2011. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!