Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baja, nagyon...

Mi lehet a baja, nagyon punnyadt meg ilyenek? (hörcsög)

Figyelt kérdés

Van egy törpehörim!ha lesz alkalmam viszem dokihoz meg minden!azt szeretném kérdeni,hogy mi baja lehet!TEljesen ilyen puha,falra lehetne kenni szegényt!El van nyulva meg ilyenek!Mi baja lehet?Lehet hogy csak a tél miatt van(elsö tele még nem tul nagy ,asszem csak pár honapos,max egy éves de mégsztem nincs annyi)

Kérlek SEGITSETEK!

A válaszokat elöre köszi,és bocs ha ezzel fárasztalak!


2011. dec. 28. 16:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg amugy rendesen eszik meg minden,fut a mókuskerekében!Mondhatni olyan mint volt!!
2011. dec. 28. 16:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy semmi baja nincs neki, csak lustálkodik.
2011. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Az én hörim akkor volt ilyen amikor már élete végén járt... :/
2011. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem az időjárásnak is köze van ehhez, de amugy mit szoktál a ketrecébe rakni?
2011. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az én hörim is ilyen az utóbbi időben. Nem tudom miért.. 2011 februárjában vettem .. viszont már akkor is egész nagy volt .. szal nem tudom mennyi idős lehet pontosan.. én arra gyanakszom, hogy a helyváltozás miatt lett ilyen. Mert ahol volt onnan ki kellett rakni, mert télre elég hideg lett a szoba .. és ahol meg most volt ott van tv is .. és lehet annak a zaja zavarja sokszor. Aztán most átkerült megint egy csendesebb helyre .. de még mindig nem csinál semmit .. egész nap alszik .. mivel elég sokáig fennvagyok mindig látom mit csinál .. párszor kijön éjszaka aztán eszik kicsit iszik járkál kicsit és megy is vissza aludni .. régen legalább rágta a ketrecet vagy a műanyag részét a ketrecnek .. azóta azt sem. Kerekezni nem kerekezik, mert mióta elhoztam a kereskedésből ahol nem volt neki kerék .. hiába rakom be hozzá nem tudja mi az és hogyan kell használni. Kb le se ...

Te nem változtattad a helyét? Nálam biztos ez a gond. Én erre tudok gondolni, de remélem azért még nem hagy itt engem. :/ Megfogadtam, legközelebb csak tenyésztőtől hozok aranyhörcsögöt..

2012. jan. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!