Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elegendő egy 77x48x42 cm-es...

Elegendő egy 77x48x42 cm-es ketrec 2 tengerimalacnak?

Figyelt kérdés
nagyobbat nem tudok venni, mert nem fér el a kocsiban. sajnos az a baj :/
2011. dec. 28. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha néha ki vannak engedve, igen.
2011. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb ketrec rácsát össze lehet hajtogatni és akkor bele lehet tenni a tálcába. Így lényegében csak a tálcának kell az a kb 20*77*48-as hely. Vagy a 100*50*20-as amit aztán ha összekötözöl úgy forgatod, ahogy akarod/ tudod. Elméletileg az eladók segítenek. Akkor se férne be? Kb amúgy elég. Nekem az összes kisállat kereskedésben az 58*38-ast ajánlgatták. Sokan olyanban tartják. No comment:/ De amúgy elég tudtommal nekik. Nem hinném hogy árban sok különbség lenne a két méret között. Hátsóülést se tudod lehajtani?
2011. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Csak nézz meg közelről egy olyan ketrecet, képzeld el berendezve két kifejlett tengerimalaccal, aztán képzeld magad az egyik malac helyébe. Hármat lépsz és vége a ketrecnek, megfordulni meg nem tudsz a berendezéstől meg a másik malactól.
2011. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Írtam privát üzenetet, de azért itt is leírom, hogy szerintem kicsi lesz az ekkora ketrec két malackának!
2011. dec. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát a csomagtartó teljesen tele van és ugye itt a télca a nagy akadájy mert azt nem lehet összecsukni, de ha van még ötletetek kérlek írjatok! ha valaki tud összecsukható ketreceket vagy ilyeneket, nagyon sokat segíthetne köszönöm.:)
2011. dec. 29. 13:27
 6/11 anonim válasza:
Az eléggé kicsi, hogy két tengerimalac kényelmesen elférjen benne.
2011. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is a 100*50 ketrecet ajánlanám annál csak nagyobb legyen. Próbáld meg beletenni a tálcába a ketrec rácsos részét és a tálcát meg függőlegesen a hátsóülés lábához lecsúsztatni. Nem próbáltam, hogy befér-e mert mi annak idején a csomagtartóban hoztuk haza. De mi is haza tudtuk hozni a 100 ketrecet kocsival szóval befér az csak próbálkozz. Ha most tele van a csomagtartó akkor menj vissza érte később. :) A hátsó ülésen elfektetve sem fér be? Úgy hogy a a hosszabbik oldala a tálcának fekszik az ülésen?
2011. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát nem, mivel én ülök hátul, szüleim meg elől xd
2011. dec. 30. 20:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor legegyszerűbb az lenne, ha valaki otthon maradna amíg a többiek megveszik a már közösen kiválasztott ketrecet. XD És így mindjárt megoldottuk a problémát.
2011. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sikerült? Kapjátok az öletekbe:) Jobb ötletem nincs. Vagy menjetek vissza érte később. Az enyémet is csomagtartóban hozták el bár nem tudom hogy fért be. Esetleg maradj otthon és a többiek így be tudják tenni. Volt aki buszon cipelte végig. Házhoz nem tudják szállítani?
2012. jan. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!