Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok mondani tengerimalaco...

Tudnátok mondani tengerimalacoknak összecsukható ketreclapokat, katreceket?

Figyelt kérdés
Szeretnék két tengerimalt, de akocsink kicsike és csak lapogban férne el kényelmesen a ketrec. láttam a youtube-on olyan ketrecet, ami lapokból áll és alá raktak ilyen műanyag tálcát, és tudtommal ezek összecsukhatóak, láttam kutyáknak is van ilyenük de ezek horror áron vannak. Tudtok valamilyen nevet, kisállatboltot, vagy webáruházat, ahol lehet ilyet kapni?
2011. dec. 29. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyesmire gondolsz:

[link]

Akkor a Fressnapfban mindig lehet kapni ilyen fajta ketreceket. Vannak akciós időszakok ilyenkor olcsóbbak de nem tudom neked mi számít horror árnak. Újonnan egy 100*50 (neked legalább ekkorára lenne szükséged 2 malihoz) 12000ft körül mozognak. Mi akciósan 10000ftért vettük szénatartóval együtt. De a neten különböző hirdetős oldalon (vatera, expressz, tesz-vesz....) használtan is hozzájuthatsz ennél jóval olcsóbban is. De a méret ne legyen kisebb!

2011. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nem az a horror ár hanem láttam nyulaknak ilyen ketreclapokat amit összelehet szerelni és az volt 40000 ft, na az a horror ár, de köszi:)
2011. dec. 30. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!