Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek az Olimpia...

Mi a véleményetek az Olimpia ketrecről hörcsögnek?

Figyelt kérdés

[link]


Itt egy kép róla.Érdekel mindenki véleménye.Akinek volt ilyen és akinek nem :)


És esetleg erről mi a véleményetek: [link]

Szerintetek melyik jobb?


2011. dec. 29. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind a kettő kitünő.Nagyon tetszenek!

Én személy szerint az olimpia mellet döntenék, de csak mert az jobban tetszik.A hörcsögnek mind a kettő kiváló.

Mondjuk az olimpiába az az etető tál oriási, ha tartozék azt akkor is kissebre cserélném

2011. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ! :)

Hát igen az a eteto tényleg nagy,nem hörcsögnek való :)

2011. dec. 30. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is jobban tetszik az olimpia. Az etető pedig higyjétek el, hogy nem nagy, kell neki ekkora, ugyanis az egyik felére teszed a zöldséget/gyümölcsöt a másik felére pedig a magkeveréket. Szerintem azért találták ki ilyen nagynak ezt az etetőt! Egy pár hörimnek ilyen etetője van és én így használom, kitűnő!!

És mit szólnál egy ilyen ketrechez, az én egyik hörimnek ilyenje van és hát mit mondjak, eléggé otthonosan érzi benne magát, imádja! Annyi, hogy a mókuskereket kicseréltem egy sokkal nagyobbra, mert a szíriai aranyhörinek legalább egy 18-19 cm átmérőjű mókuskerékre van szüksége. Egyébként én csak egy emeletet hagytam benne, mert így több a helye szaladgálni és jobban hozzá tudok férni a hörihez.

[link]

2011. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez is tetszik :) ilyet még nem láttam,köszi a linket :)
2011. dec. 30. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Szép tényleg mindkettő.

Bár a mi ketrecünk ehhez képest egy kunyhó :).

2011. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen úgy nem nagy ha a gyümit is abba rakod.

Nekem azért volt szembetűnően nagy, mert az én nyuszimnak fele ekkora az eterője

ilyen: [link]


De én ebbe csak a szárazat teszem, gyümit zöltséget külön rakom papírhengerbe hogy játszon is, vagy csak a földre.

2011. dec. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!