Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó, ha így etetem a nyuszim?

Jó, ha így etetem a nyuszim?

Figyelt kérdés
Reggel kapja a tápot,illetve este.A köztes időben (valamikor délután)pedig a zöldségeket.
2011. dec. 29. 21:19
 1/9 anonim válasza:
Tökéletes! És mindig legyen előtte friss víz!!
2011. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
aha, de te szoktad látni inni?
2011. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Minden nap kap friss fizet.

Szoktam látni,rendesen iszik.

2011. dec. 29. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:
é szoktam látni az enyéimet inni aludni csak egyszer láttam a majd 3 év alatt de akkor nagyon édi volt mert a szürke nyusznak a fehér hasa látszott ő meg el volt ott vetve mint aki meghalt <38 van nekem ,,,,amúgy az enyéim előtt van széna zöld fű táp víz kukorivacső amit tudnak rágni szárított keménykenyér meg zöldségfélék....
2011. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az enyém előtt van lucerna mag amit nem igen eszik, minden nap friss kenyér aminek csak a belsejét eszi meg., karalábélevél amit főleg estére adunk neki., levesben főtt sárgarépa, csigatésztával ---> imádja :)

spagetti, állatoknak készült kukoricapehely. Van egy ketrec alj neki abba van széna meg föld, amúgy meg a fotel alatt alszik egy pléden.

2011. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó ezt komolyan írtad?

Emberi élelmiszert alapból nem adunk nyúlnak nem hogy kenyérbelet?! (egyesek a háját adja de az is hülyeség mert csak árt vele)

Keress neki olyan finomságot ami egészséges, például ültess neki füvet.

2012. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

aha, komoly. tényleg ezeket eszi. ha olyat adnék neki ami neki való éhen halna. így is sokszor korog a gyomra esténként.

bár már megeszi a lucernamagot, meg zabot meg ilyeneket, de a napi főtt csigatészta mindig kell neki, persze ami levesben főtt. a nyers zöldséget nem eszi meg, elfordítja a fejét.

2012. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az enyém is eszik kenyér belet de csak irtó SZÁRAZAT!!!!!!!!!!!!! és 8 nyuszim van nem 38 :)
2012. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nyúlnak a táp mellett nagyon fontos hogy pormentes lucerna szénát is kapjon. a száraz kenyér (ami már jól kopog) néha jó mert szereti illetve a fogainak a koptatására is jó. heti 2-3 szor is lehet. Friss zöldséget is természetesen, de puffadásra odafigyelni.
2012. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!