Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mien játékot lehet venni a...

Mien játékot lehet venni a tengerimalacnak ha egyedül van? SOS

Figyelt kérdés
játék
2011. dec. 30. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Leginkább egy társ kellene neki, mert el fog pusztulni. Az én görim is így járt. :(

2011. dec. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De nem tudunk neki szerezni és kicsi lenne a hely is

és többet nemakarunk tartani

2011. dec. 30. 08:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésben lehet kapni nekik játékokat. Labdát, dobálni való játékokat. Kérdezd az eladót. :)


Egyébként tényleg depis lehet, ha egyedül van, sokkal több foglalkozást igényel majd így.

2011. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Állatkerskedésben lehet neki játékot kani.

Többet kell vele foglalkozni de nem fog el pusztulni egyedül ez hülyeség. Nekem is volt egyedül egy tengeri malacom és meg volt 8 évig.

Most meg van egy vadászgörényem szintén egyedül és most 5 éves nagyon vidám meg minden stb...

2011. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!:D
2011. dec. 30. 13:24
 6/10 Norina86 ***** válasza:

Nem értek a görényekhez, de a tengerimalacok igenis társas lények. Nem mondom, hogy mindegyik belepusztul a magányba, de a személyiségük, a mindennapi viselkedésük teljesen más, ha társsal vannak. Nem egy malacot láttam, aki majd megőrült örömében, felnőtt malacként popcorn-ozott, amikor betettünk mellé egy társat, pedig csak kevés időt töltöttek egyedül.

Egy szerető gazdinak a kedvence igényeit előtérbe kell helyezni, és tudni kell a fajta speciális igényeit.

Régen kevesebb információ volt ismert róluk, de ma már sok honlapon lehet tájékozódni. A tengerimalacok természetes környezetükben minimum 8-10 fős csoportokban élnek, akkor miért éreznék jól magukat egyedül?

Egy tengerimalac helyigénye 80x40 cm-es ketrec, kettőé 100x50 cm-es, nem olyan nagy különbség.

2011. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok infóót!!:D
2011. dec. 30. 23:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak egy "játékot" vehetsz neki: egy másik tengerimalacot!
2012. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi de nem birok:D:S
2012. jan. 9. 15:35
 10/10 anonim válasza:
Az én malackám egyedül van, nagyon jól megvan, nagyon sokat foglalkozok vele, ha 2 lenne, akkor az egyik mindig magányos lenne, egyszerre csak 1-gyel tudok foglalkozni. Este, reggel vele vagyok, mindig kiveszem, és nagyon élvezi, nem kell neki társ... Legalábbis az enyimnek... Ez aludni és enni szeret. Mindenhova hurcolom magammal, már lassan el is várja tőlem.
2017. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!