Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez mért van így?

Ez mért van így?

Figyelt kérdés
Ez mért van így?A barátnőm méert fél a kutyáktól?És mért szereti a rágcsálókat?
2011. dec. 30. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is pont így vagyok!

Mert a kutyák tényleg veszélyesek lehetnek, kiszámíthatatlanok nagyon. A rágcsáló meg aranyos és nincs benne rosszindulat, ha egy rágcsáló véletlenül megharap félelemből teszi, nem pedig bántásból.

2011. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én miért szeretem a krumplilevest, és a krumplifőzeléket meg nem?
2011. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy a szülők táplálják bele a gyerekbe, hogy a kutyától félni kell, vagy volt egy rossz élménye a kutyákkal.

Engem is harapott meg kutya, mégis van kutyám. Nem vagyunk egyformák. A kutyáknál minden nevelés kérdése. Ha jól van nevelve, nem harap meg senkit.

Egy rágcsáló sokkal kiszámíthatatlanabb ilyen téren.

Annak ellenére mondom ezt, hogy nyuszim is van. Ő pl. soha nem harapott meg senkit, de hörcsögöm volt már, na ő harapott.

2011. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régen én is féltem, pedig volt egy kis kutyám 3 évesen ő vigyázott rám sokszor, aztán egyszer puszta kedvességből jól összekarmolta az arcomat.


Később már túltettem magam a dolgon és nem féltem, és sok kutyával játszottam, aztán egszer az egyik haverom némmetjuhászával néztem farkasszemet. Egy ideig nem volt semmi, aztán elkezdett morogni és egy szerecsém volt, hogy a srác éppen ott volt és ő is felfigyelt, hogy mért morog és vicsorog a kutya, és reptében kapta el, amikor már urgott neki a torkomnak, aztán jól kizavarta a lakásból. Meg egyszer megkergetett bringával tokajban 8 kóbor kutya. Mentem ahogy csak bírtam, aztán eldobtam a bringát és berohantam a házba. Volt egy másik kis foxi, ami előtt meg mindig elsétáltam és tök ari volt, sokszor meg is simiztem, aztán egyik alkalommal mentem arra, és teljesen meghülyült a kutya, már messziről ugatott, örjöngött, hogy végül el se mertem menni a ház előtt, át kellett mennem a túloldalra. Mert ez ilyen nyitott kerítés volt, a kutya ki tudott jönni.


Hát ezek után, én azért még nem félek tőlük, de tartok, nem bízok bennük, mert nem minden esetben kiszámíthatóak.

Persze találkoztam már olyan kutyával is, akiben megbíztam.


A rágcsálók meg kisebbek, cukik, azoktól mért kéne félni? Jó, tudjak harapni azok is, de nem olyan nagyot, hogy a fél arcodat leszedik, vagy kiharapják a vádlidat.

2011. dec. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rt szerintem midegyikbe van egy kis rosz és sok jó!:)
2011. dec. 31. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!