Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális, hogy a nyuszimat...

Normális, hogy a nyuszimat nem tudom kivenni, mert állandóan potyogtat?

Figyelt kérdés
6 hetes oroszlánfejű, és 3 napja van nálam, mindig potyogtat és nem tudom kivenni egy fél órára sem
2011. dec. 31. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szedd össze a bogyóit és rakd a wc-jébe, az enyém 1,5 hét alatt szobatiszta lett így! Ha pisilne kintre, itasd fel papírzsepivel és azt is dobd a wc-jébe, de vigyázz nagyon, meg ne egye a pzs-t!

Ha kérdésed van, írj nyugodtan privit, 2,5 éve nyuszizom :)

2011. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Boldog Új Évet!
2011. dec. 31. 11:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszi! Nektek is! :)
2011. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bak nyulad van :) Az enyém is ezt csinálta. Hiába volt szobatiszta, a ketrecén kívül mindig bogyózott :)

Amióta ivartalanítva van, napi kb 1 bogyót hagy el. 5-6 órát kint van naponta.


BUÉK :)

2011. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez így van, ha ivaros lesz, újra potyogtatni fog vagy egyéb más módon jelölni, akkor az ivartalanítás segít. De egy 6 hetes nyuszinál még nem erről van szó :)
2011. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ő csaj nyuszi, elkezdtem ma a wc-re szoktatást, amint felveszem a bogyóit, odarohan, hogy hová viszem, nem igazán érti még, de remélem 1-2 hét múlva már ügyes lesz.
2011. dec. 31. 15:23
 7/9 anonim válasza:

Nekem egy sima házinyulam van. Nagyon sokáig széna volt a ketrecében, így ha pisilt, akkor nem szívódott fel így nagyon nedves maradt a talpa, így ha kijött a csempére folyton vitte a zöld lenyomatot.


Ez nem mehetett így tovább, így mondtam hogy almot nem lehetne alá tenni? Sima macskaalmot tettem alá. Elsőnek csak a ketrecében volt, aztán egy dobozba lett alom öntve. Nagyon megszerette ezt az "alomba vizelés, kakálás" dolgot, így ha kint van a lakásban, ha bármi gondja van... rögtön oda kocog, bele ugrik és el is végzi, mivel tudja hogy a ketrecében is ebbe szokta.


Az elején még mindig bele kellett őt tenni, aztán rászokott magától.


Most már van neki egy 1x1 méteres szőnyege amire mindig ráfekszik ha végzett a dolgával :D.


Itt egy videó a nyulamról, pont miközben kijön a ketrecéből, és megy intézni a dolgát.

2012. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2012. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aranyos :))


Èn fapelletet hasznàlok, nagyon jò a nedvszívò képessége és semlegesìti a szagokat is. Macskaalommal vigyàzni kell, ha enne belőle a nyuszi, gond is lehetne...

2012. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!