Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy normális...

Mennyibe kerül egy normális hörcsög ketrec?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Minél nagyobb és minél tágasabb, annál jobb a hörinek. Én pl. egy ilyet vagy ehhez hasonlót ajánlanék:

[link]

Ebben már igazán otthonosan érezheti magát, legalábbis én ezt tapasztaltam az én hörcsögömnél és ez nekem nagyon sokat jelent! Annyi, hogy én csak egy emeletet raktam be neki, hogy több helye legyen szaladni és jobban hozzá lehessen férni a hörihez és egy nagy méretű forgót tettem neki bele, hogy kényelmesen elférjen benne! Még ezt fogom bővíteni is, majd veszek még1 ketrecet és a csőrendszer fogja összekötni, így még több tere lesz a hörinek! Inkább gyűjts rá pénzt, de teremts neki minél jobb és otthonosabb kuckót!

2012. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én tegnap vettem 7ezerért, van benne ház, mókuskerék és itató. egy sima ketrec kb 5e, a kerék 3e, az itatótál 500 ft.
2012. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én 7000 e-ért láttam de szerintem ez a bolttol is függ.
2013. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!