Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig él egy hörcsög?

Meddig él egy hörcsög?

Figyelt kérdés
Nekem két Dzsungáriai törpehörcsögöm van. Szürke színűek már megvannak másfél éve de nem tűnik fel, hogy "öregednének". (volt már hörcsögöm ilyen kevert fajták voltak é két évig éltek) Most fajtiszták de pontosan nem írták hány évig élhet!
2012. jan. 2. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Az aranyhörcsögök kb. 3 évig, a törpehörcsögök kb. 2 évig.
2012. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2-3 évig
2012. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
24-36 hónapig
2012. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt dzsungáriai törpehörcsögünk, a legutolsó 3 évet és pár hetet élt.
2012. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb. 2 évig. Már rengeteg hörcsögöm volt, de nekem mindig aranyhörcsögöm és én ezt tapasztaltam.
2012. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem Dzsungáliai törpe hörim van és már másfél éves és nagyon jól van :) Azt hallottam 2 évig élnek, de ha szerencséd van és jólvan tartva akkor 3 évig is elélhet. Hogyha kicsit fehéredik a bundája akkor már látható rajta,h öregszik, de akkor is még félévig minimum él. Remélem segítettem :D
2012. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2-3év az életkoruk
2012. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az elég nagy baj, hogy másfél éve van hörcsögöd, de nem tudod meddig él. Gondolom nem értesz hozzájuk. Nekem személy szerint olyan ismerősöm van, akinek már több mint 5 és fél éve él a hörcsöge! Nem tudni, hogy éldegélt el addig, normál tartás mellett. Pedig járt már az a hörcsög kocsmába, rendőrségen, boltba mindenhol... Nagyon hozzá volt nőve a gazdijához. Reggelre mindig belemászott a zsebébe, mert menni akart vele mindenhova. Mindig vannak különleges esetek. Egy jó életkörülményű hörcsög, általában meg szokta élni a 3 életévet!
2012. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!