Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy nyulam ami vérzik,...

Van egy nyulam ami vérzik, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyi idős a nyúl, nemrég kaptam, kislány. Egyik nap azt vettem észre, hogy a ketrecén a forgács véres. 100%, hogy nem a teste vérzik, hanem a nemi szerve... EZ NORMÁLIS? mit csináljak vele? olyan 1 napig tartott a vérzés. Lehet, hogy menstruál?
2012. jan. 3. 16:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi elég :) nem sokàra küldöm priviben a szegedi dokikat
2012. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jan. 3. 18:17
 13/19 anonim ***** válasza:
Bírok ezeket a "mennyibe kerül" kérdéseket... Tökmindegy, mennyibe kerülne, ha elvinnéd, mivel ha nem viszed, az az életébe kerülhet.
2012. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A "Mennyibe kerülne" kérdéseket azért teszem fel, mert csak 12 éves vagyok, és nem vehetek ki 10.000-reket csak úgy anyukám pénztárcájából...
2012. jan. 3. 21:19
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, de anyukád is bevállalta a nyulat gondolom, azzal együtt, hogy ha baja van, mindent elkövet, hogy segítsen neki. Ha nem, akkor bajban vagytok, mert ha neadjaég méhgyulladása van, és ivartalanítani kell, az sokba kerülhet. A mi nyulunknál 24000 volt, és pár órával a műtét után mégis elpusztult. Részben valószínűleg a doki hibája, de ez igazából lényegtelen, kifizettük, mert kellett.
2012. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De azért teszem fel ezeket a kérdéseket, hogy azért mégse az állatorvosnál döbbenjünk le, és utána derüljön ki hogy nincs elég pénz a műtétre. Mert az utolsó pillanatban nem kérhetünk kölcsön, de a műtét előtt igen...
2012. jan. 3. 21:38
 17/19 A kérdező kommentje:
De nekem eléggé felidegesít, hogy lehet hogy beteg a nyuszi, nincs szükségem több idegeskedésre, hogy a kérdéseimet megvitassam egy olyan személlyel, aki még csak nem is válaszolt az eredeti kérdésre... hogy éppen miért teszem fel úgy a kérdést, ahogy.. de azért köszönöm az együttérzést, nagyon jól esik, de tényleg...
2012. jan. 3. 21:41
 18/19 A kérdező kommentje:
engem*
2012. jan. 3. 21:42
 19/19 anonim ***** válasza:
Válaszoltam. Ha nem viszed dokihoz, belehalhat, ahogy a mi nyulunk is. Nem tudom, mi mást kell még tudnod a döntéshez. Tudom, hogy ideges vagy, de az nem segít. Nyugodj le, és holnap vigyétek el állatorvoshoz.
2012. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!