Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy bébi...

Mennyibe kerül egy bébi tengeri malac?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék!! :DD
2012. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bébi tengerimalacokat nem szoktak eladni, leghamarabb 1 hónaposan választhatók el az anyjuktól.
2012. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és az mennyibe kerül
2012. jan. 3. 17:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Én az állatkereskedésben sima szőrűt 1900 Ft-ért láttam, rozettás 2500-tól volt. A coca csak pár hetes lehetett.
2012. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha állatkereskedésben veszed akkor 1200-tól indulnak ha tenyésztőtől akkor 4000-től vehető tengerimalac. A tengerimalacok leghamarabb 4 hetesen választhatók le a mamájuktól.

De legjobb az lenne ha nem vennél hanem örökbe fogadnál tengerimalacot. A malacka egy boldog életbe költözhetne nekem meg jobb lenne a kedved mert megmentettél egy malackát! Ha érdekel az örökbefogadás írj privát üzit és segítek.

u.i.: Egy tengerimalacot nem szabad tartani mert társigényesek legalább kettő kell.

2012. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes örökbefogadható malacot keresni, sok helyen hirdetik. Az állatkereskedésekben semmiképp sem érdemes venni, ott is láttam már olyat, hogy gombásak voltak, szerintem semmivel sem "kockázatosabb" egy magánszemélytől elhozni egyet.
2012. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom itt minden fajta tengerimalac 1.500Ft
2012. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha tengerimalacot szeretne tartani az ember nem elsődlegesen a malac árát nézi...

Mivel minimum kettőt érdemes tartani (2 egyneműt!!!) az rögtön 2× annyiba kerül, és akkor még nem beszéltünk a minőségi (!) /pl. Versele Laga termékek/, egy kényelmes ketrecről (kettőnek min. 100×50-es az ideális), és baj esetén az orvosi ellátásról.

Ha ezekre is van pénz akkor vágj bele a tartásukba.

2012. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kimaradt: Minőségi táp (ez a Versele Laga), nagyon fontos, mert a malacok gyomra nagyon kényes.
2012. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én személy szerint azt mondom neked, hogy tarts inkább hörcsögöt:)) harmada annyi az élettartama, és kevésbé költséges és kényes. Nekem 2 hosszúszörű malackám van, NYÚLTÁPPAL etetem öket napi 2x kapnak zöldséget, gyümölcsöt, fürdetni kell öket ( persze a rövidszőrüeket nem),sok apró dolog van amiről nem felejtkezhetsz el:)
2012. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!