Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ugy szeretnek egy logofulu...

#Viky# kérdése:

Ugy szeretnek egy logofulu torpe nyuszit, de a szuleim nem nagyon engedik mert azt mondjak, hogy nem valo nekem, mert nem torodnek vele. Nem tudjatok hogy tudnam ravenni oket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok munka van egy ilyen állatkával, takarítani, etetni, nevelni hogy ne kakáljon szanaszét a szobában... meg ilyenek. Gondolom anyukádnak van elég dolga enélkül is, és lehet, hogy ismer téged és előre tudja, hogy neki kéne ezt csinálnia. Azért nem akarja. Mondjuk mosogass el neki mindennap, hátha akkor vesz. Nem tudom.
2012. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Győzd meg őket, hogy szorgalmas vagy, és tudod a kötelességeidet. Tanulj jól, ne lógj a suliból, és ne legyen rossz a magatartásjegyed sem. Az önfegyelem az első lépcső a rendes gazdivá válás felé.
2012. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire alapozzák, hogy nem törődnél vele? Volt már állatod, akit meguntál, és nekik kellett gondozniuk? Mert akkor jogos, de ha nem így van, akkor adhatnának egy esélyt. Szerintem tedd félre a zsebpénzed és amikor olyan 10000 Ft összegyűlt, mutasd meg, ezt a pénzt a ketrecre gyűjtötted. Akkor látják, hogy komolyan is gondolod és kitartó is vagy.
2012. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A gyerekek mindig csak az elején gondozzák az állatot, aztán már a szülőre marad... ez 1-2 kivétellel így van. Ha látnák hogy te ilyen kivétel vagy akkor nem lenne gond, de sejtem hogy nem segítesz otthon túl sokat. Ebből látszik hogy állat sem való még neked.
2012. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De en 11 eves vagyok es meg van a penz is mindenre a nyuszira is van 15000 Ft-om es ma is kiteregettem a ruhakat(..)Nem ertem oket a jegyeim is jok .Az eddigi allataimat is mindig betanitottam szobatisztasagra,viselkedesre.Most van kutyam cicam mert falun lakunk es eztert nekunk van hely nem mind azoknak akik tombhazban laknak ertitek?
2012. jan. 4. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!