Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha összeverekedn...

Mit csináljak ha összeverekednek az egereim?

Figyelt kérdés
Van két fiú egerem. Mikor megvettük őket, együtt éltek, tehát megszokták egymást, és nem verekedtek. De most összeraktam őket a lányokkkal, hogy szaporítsam őket. Tegnap viszont különakartam rakni őket (a lányokat és fiúkat), hogy mire a lányok megszülnek nehogy megint megtermékanyítsék őlet. Na szóval, így a két fiú egy helyre kerültek, gondoltam, nem verekednek úgyse össze, hiszen ismerik egymás. De mikor beraktam a kis szatént, az bebújt a duncusüvegbe, a másik meg utána ment, és elkezdte ütni-verni. Mit csináljak? Hogy szoktassam őket össze megint? Eladni nem szeretném egyiket sem. Vagy muszály lesz az egyiket?
2012. jan. 5. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Külön kell őket rakni,vagy eladhatod.
2012. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mi a terved a többi kisegérrel?
2012. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
őket eladom, meg becserélem kisállatkereskedésben. miért?
2012. jan. 5. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen egereket tenyésztel?

/

2012. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
színes és foltos. de ez lesz az első alom. és tovább nem is szeretném csinálni, mert csak most szeretnék egy kis pénzt szerezni belőle.
2012. jan. 5. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!