Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon hangos a törpehöri...

Nagyon hangos a törpehöri éjszaka?

Figyelt kérdés
Jövőhéten kapok,és a szobámba lesz azért kérdezem.:)

2012. jan. 5. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt, csak akkor hangos, ha a mókuskerék nyikorog.
2012. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyedül van, nem annyira, de ha ketten vannak, csipognak egymásnak és attól nem igazán lehet aludni... Ha van benn nála száraz kenyér, vedd ki tőle, ha zavar, hogy rágcsálja!
2012. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk már csak volt sajna hörink, de nem volt hangos, a kereket mondjuk nem használta és egyedül volt. A gyerek szobájában volt, de nyugodtan tudott tőle aludni a lányom.
2012. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapjába véve nem hangos. A mókuskerék nyikoroghat, plusz turkálja a forgácsot. Nekem is a szobába volt, de engem nem zavart éjjel. Ha igazán fáradt valaki, akkor tud aludni hörcsög mellett is. Össze-összevesznek éjszaka, akkor csipognak, de sose ébredtem fel rá nagyon
2012. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!