Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül örökre elaltatn...

Mennyibe kerül örökre elaltatni egy patkányt?

Figyelt kérdés
Kábé? Vagy itthon nem tudom megoldani? Valamit adni neki amitől csak elalszik végleg és kész? És ne a patkányméreggel jöjjetek, attól szenvednek egy csomót a szerencsétlen állatok.

2012. jan. 5. 17:05
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
mert??
2012. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
elajándékozni nem tudod? amúgy fel kell hívni az állatorvost akivel csináltatnád, és megmondja. egy telefon kb 20 forint :)
2012. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
A sok 'állatvédő'. Bezzeg ha kutyuskáról vagy cicuskáról lenne szó... a patkány ugyanúgy érző lény, felelősséggel tartozol érte. Add oda valakinek, keress neki másik gazdát, de ne öld meg!
2012. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Igaz, én voltam olyan hülye hogy feltettem ezt a kérdést, de arra nem gondoltam hogy bárki is azzal jön majd hogy fojtsam vízbe... ettől percekig szenvedne nem gondolod? Vagy üssem agyon??? Ember... utálnám magam ha ilyen eszembe jutna egyáltalán. Nem egy elmebeteg állatgyilkos vagyok, hanem egy beteg patkányon próbálok segíteni. Gyógyíthatatlan és már nagyon rossz állapotban van. Mindegy, marad az állatorvos, csak nem lesz olyan drága.
2012. jan. 5. 17:22
 5/55 anonim ***** válasza:
amúgy itt az állatorvos 400ft-ért altatja el
2012. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy oltóanyag mennyiségtől függ. Egy 35 kg kutyának 15000 ft volt.. Gondolom, nem totálisan arányos egy patkánynál, de ha 7-8000 ft-nál többet kérnek, az sok szerintem.

Sajnálom szegénykét!

2012. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
ez egy macskára tett ajánlata volt... a 400ft
2012. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Az állatorvos weboldalán azt találtam hogy mondjuk kismacskát/kiskutyát 500 ft-ért altat, a patkány is akkor annyi lehet mert egy méret?
2012. jan. 5. 17:40
 9/55 anonim ***** válasza:
0%

Vízbefojtani egy gyógyíthatatlan állatot nem elmebetegség, hanem ésszerű és kíméletes megoldás. Én válaszoltam, hogy segítsek, és te leelmebetegezel. És nem "ember " vagyok, hanem nő, nem szoktak velem így beszélni. Apukám is így szokta régen, és hidd el, ő igazán szerette az állatokat. Ki kellett kerülnünk a pókhálót a lugason, mert szegény pók mennyit dolgozott rajta. Úgy hozott kutyát a mezőről, ahova kidobták szegényt azóta tartja azt a 60 kilós állatot! Ő szokta régen a lovakat sétáltatni, nehogymár ő ne szeresse és védje az állatokat. Ez milyen dolog, te másra bízod, az rosszabb. Mitől jobb améreg a fulladásnál?!?!


Bocs h írtam, de annyira megbántottál!

2012. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

Te nem gondolkozol szerintem. Mi az hogy így szokták? Hol? Kik? Tanyán, falun az öregek? Igen erről hallottam, és ez állatkínzás. Állatbarát emberek tuti nem csinálnak ilyet. Ugyanúgy te is szenvednél ha vízbe fojtanának, az állat sem különb. Gondolj már néha bele hogy éreznéd magad ha víz alá nyomnának amíg meg nem fulladsz.


Jelenleg még nem szenved a patkányom, de pár nap múlva már tuti fog, pont ezt akarom megelőzni. De a vízbefojtás undorító és cseppet sem humánus dolog.

Az állatorvos injekcióval altatja és semmit nem érez majd csak elalszik.

2012. jan. 5. 17:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!