Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Macskaalmot tehetek a tengerim...

Macskaalmot tehetek a tengerimalac forgácsa alá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 18:20
 1/10 tetro ***** válasza:
igen, jó megoldás
2012. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ha megeszi elpusztul tőle.
2012. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi nekem az álateledeles azt mondta lehet de nem tudom
2012. jan. 7. 19:15
 4/10 tetro ***** válasza:
nem eszi meg. miért enné meg a kavicsot? nálunk évekig volt alattuk. macskaalom, forgács, meg még erre néha széna vagy szalma, mert abban szerettek fetrengeni.
2012. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöm malaca néhány nappal azután pusztult el, hogy először macskaalmot rakott alá. Ezért írtam, hogy szerintem nem kellene. A macskaalomban olyan szagmegkötő anyagok vannak, amik ártalmasak lehetnek a malacok számára. Inkább pelletet szoktak alá tenni.
2012. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, tilos! A macskaalom mérgező és a belőle felszálló por káros a tüdejének. Ráadásul értelme sincs a forgács alá rakni mert a forgácsot, ugyan olyan sűrűn kell attól még cserélni.
2012. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
előző válasszal elentétben, igen szabad tenni alá 1.-felszívja a vizet ritbábban kell takarítanod. 2.-elveszi a rossz szagokat. :) én mindig azt teszek a tengeimalacom forgácsak alá és nagyon szereti ő is, nameg énis . :))
2012. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN
2012. jan. 8. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a kérdést már vagy 12szer feltették és világosan mindenhol többen is megmondták, hogy TILOS alá tenni. Ez nem vita téma ez tény és nagyon sajnálom ha valakinek hiába írjak meg, hogy káros a malackája egészségére és akár bele is halhat őt ez nem zavarja.
2012. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tetro ***** válasza:
nekem évekig volt a malacok alatt macskaalom. tekintve hogy rengeteg olyan alom van, ami nem tartalmaz a malacokra káros kémiai anyagokat, nem értem miért ne lehetne alátenni. több mint négy évet éltek így, de végül lehet, hogy a macskaalom miatt haltak meg...
2012. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!