Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac vagy nyuszi?...

Tengerimalac vagy nyuszi? tengerimalacom legyen vagy nyuszim egyet szeretnék szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Döntsd el Te, melyik illik hozzád jobban.
2012. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy a malacokat párban tartják, mert társas lények.

A nyuszik egyedül is jól érzik magukat. Nekem nyuszim van. Ha kérdésed van nyuszik kapcsán, írj nyugodtan...

2012. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nyuszi legyen. én azt szetetnék majd, ha kihal a hörcsögpopulációm
2012. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként én a tengerikre szavazom, jópofák, buci fejük van és karakteresek is. De a nyuszi is jó.
2012. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jan. 10. 15:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A tengerimalacok nagyon fajtárs igényes állatok. Legalább két azonos nemű malackát vagy ivartalanított fiúcska mellett lányt kell tartani. Egyedül nem szabad. Nekem is malackám van ha malacka mellett döntenél keress meg priviben és segítek benne, hogy mire van szükségük. :)
2012. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Én hörcsögpárti vagyok és nekem hörcsögeim vannak. De te vagy tengerimalacot akarsz vagy pedig nyuszit, akkor én a nyuszira szavazok. Szerintem aranyosabb, mint a tengerimalac.
2012. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb nézz utána, hogy mi kell egyiknek, mi a másiknak. Milyen a jellemük úgy általánosságban, mekkora hely kell nekik, mennyire időigényesek, állatorvosi költségek stb. És ez alapján mérlegelj, hogy neked melyik jobb, melyik áll hozzád közelebb, meg úgy egyáltalán tudod -e biztosítani a megfelelő körülményeket.

Szóval ne az legyen a döntő szempont, h melyik az aranyosabb.

Nekem is nyuszim van, de nem fogom azt írni, hogy vegyél nyuszit, mert az előnyeivel együtt a hátrányait is ismerem, malim pedig még sosem volt.

Néhány link:

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. jan. 11. 19:12
 10/10 anonim válasza:
holland törpenyúlra szavazok.jobban lehet simogatni.
2013. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!