Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy lehessen tengerimalacom?

Figyelt kérdés
4 éve volt arany hórcsögöm, de büdös volt pedig naponta takarítottam. Azért nem engedik mert büdös és hangos.

2012. jan. 11. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Én inkább onnan közelíteném meg a dolgot, hogy te megtudnál-e adni mindent egy tengerimalacnak. A tengerimalacok társas lények egyedül állatkínzás őket tartani, ha ráveszed őket legalább kettőre kell. Ha nem engedik ne legyen malackád inkább hörcsögöd vagy nyuszid vagy sünid. Két malackának legalább 100*50 ketrec kell kisebb nem elég, ez is be fog férni a szobába?

Valóban kommunikatív állatok de én hangosnak nem mondanám őket, az hogy egy állat hangos elég mondvacsinált kifogás minden esetben. Minden állatnak van hangja... Büdösnek nem szabad lennie, mert az azt jelenti, hogy nincs megfelelően takarítva. Van egy saját illata a tengerimalacnak, de az illat nem szag. Ez is megvan minden állatnál...

u.i.: Ezt a kérdést már vagy 100-szor feltették, használd a keresőt mielőtt kérdést teszel fel.

2012. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!