Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam nem szeret engem?

A nyulam nem szeret engem?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdem simogatni akkor mindig lehajtja a fülét és összegömbölyödik.Most fél tőlem vagy mi??Én nagyon szeretem őt...De ő engem?:(
2012. jan. 11. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is pont ezt csinálja, de én annak értelmeztem, hogy csak nyugisan élvezni akarja a simogatásom. Sőt, amúgy ez biztos. Sokszor épp csak hozzáérek, már ezt csinálja, s akkor sokáig el is várja, hogy simizzem. Nagyon édes ilyenkor, sőt, legtöbbször egy idő után morzsolja a fogait, ami náluk a +dorombolás". Meg egyébként ha nem akarja, hogy simogassam, egyszerűen tovább áll. Szóval szerintem ha ezt teszi, kezdd el simizni, amíg meg nem unja. És ne aggódj! :)
2012. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) nekem is szokta morzsolgatni a fogát:D akkor jó...:)
2012. jan. 11. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs baj. Ha az öledben van, mindig adj neki valami finom rágcsálnivalót, és akkor különösen szeret ott lenni :)
2012. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez pont annak a jele, hogy szereti a simit :) Az én nyuszim is ugyanígy összegömbölyödik, elhelyezkedik kényelmesen, és élvezi a simit. Jó fél óra múlva megunja, és elfekszik, kinyúlik :) Van, hogy másfél órán át is képes feküdni mellettem, és elvárja, hogy simogassam :D Ha abbahagyom, dugja a fejét, hogy folytassam. Ez a legcukibb dolog a világon ^^
2012. jan. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De jó.:D

Az én nyuszimat nem tudom úgy simogatni,hogy közben ne nyalogatná az egyik kezem.

2012. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam úgy simogatni a nyuszimat, hogy ne ő akart volna nyalogatni engem:). Itt egy cikk, szerintem sokat segíthet megérteni a nyuszid jelzéseit [link]
2012. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nyalogatja a kezem az azt jelenti hogy szeret?:D

Nekem szokta néha deh mostanában ha a ketrecében simizem lelapul,összegömböjödik és nagyra nyitja a szemét...akkor fél?

2012. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mucus98 válasza:

Ha a nyuladat nem rég kaptad meg akkor szelidítsd meg és foglalkozz vele sokat!!

Ha meg régebb óta megvan a nyulad akkor lehet h beteg, ellenőrizd az egészségi állapotát!! :)

2012. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
a nyúl nem háziállat, ne csodálkozz
2012. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!