Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most akkor tegyek alá almot...

Most akkor tegyek alá almot vagy ne?

Figyelt kérdés

Eleinte tettem be neki almot a házába is, meg a háza mellé egy sarokba plusz ugye a wc-jébe.

Mindenhonnan eltúrta és a puszta műanyagon feküdt.

Gondoltam ha úgy sem szeret az almon aludni, nem teszek csak a wc-be.Na most meg állandóan a wc-ben alszik, meg ül.

Most akkor szereti és tegyek be neki, vagy ne?


2012. jan. 12. 05:41
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképp tegyél be neki. hörcsögről van szó amúgy nem? xd

enyémek is mindig eldúrják, de főképpen abban alszanak^^

2012. jan. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alom nemcsak az alvásra való.Abból van a búvóhelye is,nem konkrétan azon alszik,hanem az ad neki biztonságot.A vad hörcsögök is a földön alszanak,és mégis üregben.Alom kell!!!!
2012. jan. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen állatról van szó?

Ha nyusziról van, akkor ne tegyél a ketrecbe. "Elnövi" azt, hogy a wc-ben csücsül.. Amúgy ha forgácsot használsz (nyuszi esetében), az nem tesz jót a szemének..

2012. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat, még nagyon korán volt! :)

Törpe nyusziól van szó

2012. jan. 12. 10:01
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja eleinte 2x szitált forgácsot használtam, most a wc-ben csutka alom és a forgács keveréke van.

Azért kevertem hogy így könnyebben átszokjon a csutka alomra, és amíg nem fogy el a forgács keverem.

2012. jan. 12. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!