Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek fog koptatására...

Hörcsögnek fog koptatására lehet adni faágat?

Figyelt kérdés
Olvastam róla, szóval nem biztos forrás, de állítólag ha leszedjük a leveleket, meg a külső kérget akkor lehet. Ez fűzfa, olyan néztem, ami nem annyira szálas, de ha a wcpapír gurigát elrágcsálhatja, gondolom a faágtól sem lesz semmi baja.
2012. jan. 13. 16:31
 1/3 anonim válasza:
Nekem amikor voltak hörcsögeim egy kisebb lapított(új) fakanalat raktunk be aztán rágcsálták elég sokat és nem is szálkásodott fel.
2012. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A höriknek kell mindig valami fogkoptatásra alkalmas eszköz. Lehet ez fogkoptató kő, bár ezt nem mindegyik höri használja, lehet faág, ahogy írtad, teljesen jó, de vigyázz, mert vannak olyan fák is, amik mérgezőek a hörcsikre!!!!
2012. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy fél lapos fakanalat oda is adtam neki :D meg mellé egy teljesen megtisztított faágat. Majd elválik melyik szimpibb neki :))
2012. jan. 13. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!