Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan fűzzem meg a szüleimet,...

Hogyan fűzzem meg a szüleimet, hogy legyen egy kis hörcsögöm? Nagyon kedvelem őket, de sajnos nem engedik meg.

Figyelt kérdés
Imádom a hörcsögöket..
2012. jan. 13. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt már hörcsögöd?
2012. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háááát... Én úgy győztem meg h vegyenek nekem törpenyulakat a brátnőmnek is van és lehoztam neki megmutatni. Ja és sírtam.(több hétig) :D
2012. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedből azt veszem ki, hogy még NEM volt sohasem. Mert ha lett volna már akkor megengednék újra. Mik a szüleid őkai amiért nem enegdik?

Kiskoromba egyszer kikönyörögtem, hogy had legyen, mivel én is szerettem őket és annyira jópofák voltak és a barátnőméknek is volt. De nagyon megbántam, mert egyész nagy csak vinnyogot!!! Sír, pedig megvolt mindene. "Játszani" nem lehetett vele, mert ha megakartam fogni vinnyogot.. -.-" Nagy felelősség ha még kisebb vagy! Kell takarítani, ettetni, foglalkozni vele! Úgy mint pl. egy kutyával. Csak annyi, hogy ezt nem kell tanítani. :D Ha mégis szeretnél még/ ha megengedik csakis akváriumba tartsd! Mert nekem a ketrecből kiszökött! És mond a szüleidnek, hogy gondozni szeretni fogod, úgy ahogy ők téged :) Ha nem engedik így se megy, akkor könyrögj minden nap, beszélj hogy milyen jó lenne neked egy hörcsög, meg ilyesmik:D

2012. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy bírom az ilyet, hogy hörcsögöt nem engednek, kutyát meg macskát igen...holott a hörcsög sokkal tisztább és sokkal aranyosabb állatka és kevesebb pénzt kell rá költeni.

A terráriumból kiugrik, a ketrecből nem tud kiszökni ha elég sűrű a rácsozat benne. A ketrec jobban tud szellőzni és mászási lehetőséget is biztosít a hörinek, ezért jobb neki a ketrec.

2012. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 26. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már volt egy hörcsögöm, de sajnos elpusztult. Nagyon szeretnék még egyet, de nem engedik. Most próbálkozom mindenféle kedvességgel, de sajna nem nagyon használ. Az anyukám beleegyezne, de az apukám nem. Névnapomra kérnék egyet, de ha akkor nem, akkor karácsonyra.Tud nekem valaki tippet adni???
2014. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

utolsó: mutass nekik hörcsögös képeket, tegyél ki egyet háttérképnek, és ha tényleg nagyon szeretnéd, akkor csak rájuk gondolsz, és azt meg észre kellene venniük, és gyűjts pénzt, hogy te vehesd meg, akkor nekik már csak meg kell engedniük, ja és mégvalami fontos adat összesen napi 25-50 Ft egy kis cukker (alom, kaja, víz...) ebbe szerintem nem halnak bele ;) és napi 25 percet kell csak rá fordítani (persze ennél lehet többet is, sőt határ a csillagos ég)


nálunk is térdenállva könyörgéssel kezdődött, aztán csak nagy nehezen de meglett a picim, és nemsokára kapom a másodikat, és most figyelj A SZÜLEIM KÉRTÉK, HOGY A SZÜLETENDŐ ALOMBÓL TARTSUNK MEG NÉHÁNYAT!!! (ha valaki meglát egy ilyen cukiságot, az utána nem tud ellenállni)

2015. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!