Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti láttatok mostanában állatke...

Ti láttatok mostanában állatkereskedésben vadászgörényt?

Figyelt kérdés
Én tökre ellene vagyok az állatkereskedésben való árusításának és érdekelne h mostanában láttatok-e árulni és hol?Tudtommal már be is tiltották az árulásukat,de sokan szrnak rá.
2012. jan. 15. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tartanak kereskedésekben görényt. Nem azért mert betiltották, hanem mert ha kiszabadul kinyírja egy éjszaka alatt a többi állatot, amit elér. Nálunk, ahol én lakom, egyik kereskedés sem vállalja ezt be, hanem a görényes kapcsolataikhoz küldik őket, meg ha valahol van kis görény engedik kiplakátolni. Nálunk én még csak így láttam.
2012. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte bármit lehet kapni állatkereskedésben, de nem ott tartják hanem tenyésztőtől hozatják ha megrendeli valaki.
2012. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy nem azért mert félnek h kiszabadul,ott a ketrec,ha abban van,akkor nem jön ki...

Utolsó:Az biztos, hogy nem tenyésztőtől van,egy normális tenyésztő sosem adna állatkereskedésbe állatot,felelőtlenség lenne,az maximum szaporító.:/

És esetleg helyet is tudtok mondani, hogy hol vannak?

2012. jan. 15. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!