Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez nagyjából elég egy Dzsungár...

Ez nagyjából elég egy Dzsungáriai törpehörcsögnek?

Figyelt kérdés

-önitató

-fogkoptató

-ház,mászóka stb...

-forgács

-kajástál

-mókus kerék


Tudom hogy ezek alapvető dolgok, de mivel tudnám kiegészíteni még?


2012. jan. 15. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
háát széna! meg magok! meg gyümölcsök zöldségek! meg egy nagyon nagy kecó ill. terrárium! legalább 60x20-as alapterület:)!!!
2012. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze... azokat azért nem írtam le mert az már nagyon alapvetőek amúgy az akvárium az 120l-es.
2012. jan. 15. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosan erre van szüksége egy dzsungáriai törpehörcsögnek!

Ha így folytatod, szép élete lesz! ;)

Nálam ezek vannak bent:

- mókuskerék

- WC papír guriga

- fogkoptató kő

- kéregtelen fa az udvarról

- tányér

- kerámiaházikó

- itató

- egy fél szelet száraz kenyér


Terráriumom mérete:

- magasság: 30 cm

- oldalai: 40 cm x 60 cm

2012. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jan. 15. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
húha a terrárium bizti h elég nagy:)
2012. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én alapvetően olyan kuckót ajánlanék a höridnek, amiben van csőrendszer. De ha nem olyan van neki, akkor rakjál be neki ilyen csövet, mert az olyan mint az alagút és nagyon szeretnek benne bújkálni.

És még én azzal egészíteném ki, hogy ne 1 kajástálja legyen, hanem 2 db. Az egyikbe teszed a gyümölcsöt illetve zöldséget és a másik kajástálba pedig a magkeveréket!

Te azért arra is kell figyelni, hogy ne legyen túlzsúfolva, tehát az a legelsődleges, hogy megfelelő méretű helyen legyen a höri, ami azt jelenti hogy legalább 60 cm hosszú és 45 cm széles terráriumba vagy ketrecbe (én inkább ketrecet ajánlanék aminek emelete is van).

2012. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!