Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek milyen gyakran...

Hörcsögnek milyen gyakran kellzöldsé vagy gyümölcs?

Figyelt kérdés
mert tegnap vettem és úgy volt hogy tegnap este raktam be neki uborkát és ma reggel kicseréltem egy almára mindig kell neki bent lenni zöldségnek vagy gyümölcsnek?
2012. jan. 15. 17:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
nem muszaj de hetente 2X 3X mehet amugy neg nagvak
2012. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én répát mindig adok neki, ha elfogy, kap újat. Kicserélni nem szoktam, nem adok neki olyan sokat, hogy rárohadjon.
2012. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tehát akkor mit ajánlanátok? úgy jó ha minden este rakok be neki valami zöldséget vagy gyümölcsöt és reggel kiveszem ?( nincs bent itató)
2012. jan. 15. 17:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem, úgy nemjó ha nincs itató akkor állandóan kell hogy legyen bennt gyümölcs. De ha úgy értetted hogy reggel kiveszed és raksz be újat az úgy jó.
2012. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tehát akkor úgy jól csinálom ahogy a kérdés alatt írtam?
2012. jan. 15. 17:41
 6/13 anonim ***** válasza:
ha nincs itatod akkor MINDEN NAP!!!
2012. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, úgy jó. Csak egész nap legyen bennt mert neki az a folyadék pótlási lehetőség. De persze ez melett kapjon rendesen kaját!
2012. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne úgy csináld, hogy 1 fajta gyümit vagy zöldséget raksz be és utána váltasz egy másikra!

Hanem úgy, hogy többfélét raksz be neki egyszerre!

Tehát reggel beraksz neki mindenből egy kicsit, pl.: egy cikk alma, egy karika répa, egy karika uborka, egy salátalevél, egy szem mandarin, egy cikk paradicsom + vitaminos magkeverék.

Na és akkor ez bennt marad nála másnap reggelig. Utána kiveszed azt, ami romlandó és megmaradt és újra megismétled azt, hogy mindenféléből teszel be neki egy kicsit, tehát mindig frisset.


Lényeg: minél változatosabban és frissen!


És lehet neki adni minden héten 1-szer keményre főtt tojást vagy főtt esetleg sült csirkehúst ami nem fűszeres és nem olajos. Néha lehet neki adni főtt tésztát, főtt borsót is...stb.

Heti 2-szer adhatsz neki natúr háztartási kekszet és diót is!

2012. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik höri ivott vizet, a másik nem. Mindkettő kapott zöldségeket esténként. Joghurtot is ettek kiskanálból. Fehérjeként az egyikük lisztkukacot is evett. Mindketten három évig éltek.
2012. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és mennyi idő míg megszokja a helyet?
2012. jan. 16. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!