Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a nyulamnak?

Mi a baja a nyulamnak?

Figyelt kérdés
Most csinal ilyet eloszor. Oda fekudt a szonyegre elkezdett nagyon gyorsan lelegezni utana odamentem hozza okelme elment a dobozaba ott lefekudt es 30 perce nem csinal semmit ha hozza erek akkor sem. Kerestem betegsegeket de nem talaltam. Valaki esetleg?
2012. jan. 15. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyorsan veszi a levegőt? Nem lehet, hogy melege van?
2012. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megijedt valamitől, vagy ha előtte aktív volt, akkor melege van, ahogy előttem is írták, és csak pihen. Az enyém is szokott ilyet csinálni, mikor először láttam én is megijedtem tőle, de már tudom, hogy csak megijedt valamitől, vagy melege van :)
2012. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet megmondani mi baja van, a szapora levegővétel fájdalomra utal, valamilye fáj a nyuszinak. Azóta eltelt pár nap, hogy van a nyuszi? Milyen a kedve, eszik-iszik rendesen? Bogyók vannak rendesen?
2012. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!