Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisil le sokszor a...

Miért pisil le sokszor a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Kevés nap kivételével minden nap kiveszem és ugymond játszok vele(nézem ahogy eszik,tisztálkodik,mászkál)!És néhanap mikor az ölembe veszem kis idő mulva elkezd lepisilni,ami vagy a nadrágom vagy a felsőmet érinti!És nem értem hogy mostanában miért pisil le!Itatója van meg megvan neki minden amire szüksége van(mókuskerék,ház,táp, "nasik")!!

Ha valaki tudna nekem erre választ adni azt nagyon megköszöném,lehet hogy felfázott vagy csak sokat iszik??


2012. jan. 16. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csináltak ilyet, amikor még féltek tőlem. Most már teljesen szelídek és soha nem pisilnek le. Úgyhogy szerintem még fél tőled azért pisil le.
2012. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak egyszer pisilt a kezembe, de akkor elég hosszú ideig kint volt, és gondolom, már kellett neki...egyébként még nem fordult elő.
2012. jan. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megjelöl, hogy Te az övé vagy!!!!
2012. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló ez aranyos!megjelöl :9 !

az elözö kettő válaszolónak is köszi a választ!egyébként már majdnem egy éve az enyém kb.10 hónapja lehet nálam!És ez a "lepisilem a gazdit" kb 1 hónapja kezdett elöjönni nála!Eddig nem isilt le soha,de ettöl még imádom O.o

2012. jan. 17. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 3. válaszoló!


Ezt komolyan mondtad, hogy még az is elképzelhető lehet, hogy azért pisil le egy höri hogy megjelöljön, mert én az övé vagyok?

2012. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!