Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy nagyon trehány csincsi...

Van egy nagyon trehány csincsillám. Hogyan szoktassam tisztaságra? Az jó megoldás volna ha vennék mellé egy párt?

Figyelt kérdés

Egy fiú csinim van. Minden hova oda kakál, és pisil, még az ágyába is.

Én először nagyon meglepődtem, mert úgy hallottam, hogy tiszta állatok.


2012. jan. 16. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A csincsillák ilyenek, oda ürítenek, ahol éppen rájuk jön. Attól nem fog megváltozni, ha veszel neki egy párt, de attól függetlenül jó lenne, ha hoznál mellé egy másikat, mert társas állatok. Vehetsz fiút is, lehet azonos neműeket is együtt tartani.
2012. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hmm.... a csincsillák mindig éppen odavégzik a dolgukat, ahová kedvük támad. Ha éppen az öledben van, és zizit szórni támad kedve, akkor oda fogja tenni.

A tiszta egy csincsilla esetében nem arra vonatkozik, h nem összevissza teszi a dolgát, hanem arra, hogy pl. homokfürdőzik, ezzel is tisztítva a szőrét.

És egy pár nem fogja megoldani a problémát, bár a csinik alapvetően társas lények, így ha te nem tudsz eleget foglalkozni vele, akkor ajánlott.

2012. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. A csincsillák ilyenek.
2012. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!