Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két japán táncoló egerem,...

Van két japán táncoló egerem, most hirtelen úgy össze vesztek hogy egyik fiúmnak 3 csikarás van a farkán meg itt-ott rajta, a másik fiúnak pedig 1 vagy 2 kis pici csikarás, szinte alig vérzett (AZ ERŐSEBBIK). Most mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Sose csináltak ilyet,8 hetesek,nincs a helységben nőstény aminek a szagát érezhetik,most pedig elkerítettem őket.
2012. jan. 17. 20:08
 1/2 anonim válasza:
Nekem tüskés egerekkel voltak ilyen gondjaim, de a megoldás ua. Wc vagy légfrissítő, nem aeroszolos, hanem a pumpás változat. Jól befújni őket vele. Egyforma lesz a szaguk és nem piszkálják egymást. Időnként rájuk jön a dili nemtől függetlenül. Hülyén hangzik, de én is állatkereskedésbe kaptam a tippet. Mutatta az eladó a táncoló egér kupacot a terráriumban, hogy pár perccel azelőtt még folyt a vér. Aztán később békésen szuszogott egymáson az egész banda.
2012. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen majd most kipróbálom;)
2012. jan. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!