Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehetséges valahogy némileg...

Lehetséges valahogy némileg változtatni a törpehörcsög életritmusán?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy az éjszakai aktivitásából valami jusson nappalra is. Félre ne értsetek, nem nappali állatot szeretnék egy éjszakaiból, az éjjel foglalatosságai egyáltalán nem zavarnak, nagyonis jól alszok mellette :) Csupán csak jó lenne, ha legalább egy rövidke időre láthatnám a nap folyamán. Mert eddig úgy ment, hogy amikor aludni megyek, ő akkor ébred, s amikor én ébredek, akkor ő bevackol és késő estig gyakorlatilag életjelet se ad magáról, max. pár perc kaja-gyűjtögetés. Mivel szerencsés módon itthon dolgozom, egész nap itt van mellettem, úgyhogy látom mi (nem) történik... Nektek mik a tapasztalataitok, hogyan tudtok foglalkozni a kisállataitokkal? Vagy csak az enyém ennyire "lusta"? :)
2012. jan. 19. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is van hörcsögöm.Én úgy oldottam meg,hogy vettem neki ilyen gömböt amibe bele lehet rakni és abba szabadon tud menni anélkül,hogy baja esne vagy a körülötte levő tárgyaknak lenne valami baja! 2000ft-ba kerül egy ilyen gömb például a fressnapf-ba.
2012. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!